O firmie


Jesteśmy rodzinnym serwisem wulkanizacyjnym mieszczącym się prz ulicy Zabobrze 7 w Bolesławcu. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze samochodów w zakresie ogumienia. Nasza firma od 1997 roku świadczy usługi związane z wulkanizacją, wymianą i przechowywaniem opon, prostowaniem felg aluminiowych i stalowych oraz ekspresowymi naprawami. Świadczymy również drobne usługi mechaniczne. Współpracujemy z uznanymi producentami opon i felg dzięki czemu możemy zaproponować Państwu szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny.

Należymy do grupy Handlopex, zajmującej się dystrybucją opon, ogumienia i felg. Handlopex posiada sieć dystrybucji obejmującą całą Polskę: 16 oddziałów, ponad 100 firm stowarzyszonych w ramach Grupy Handlopex. Jako jej członkowie jesteśmy zobowiązani do wyposażania warsztatu w najbardziej nowoczesny sprzęt, utrzymywania stałego, wysokiego poziomu przeszkolenia pracowników oraz dbałości o optymalną dostępność markowych produktów.

Od początku istnienia firmy dbamy o naszych Klientów. Staramy się dostosować do ich indywidualnych potrzeb i wszelkiego rodzaju zamówień. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalne maszyny do kompleksowej obsługi samochodów w zakresie wymiany oraz naprawy opon i felg. Zatrudniamy doświadczonych wulkanizatorów i mechaników, którzy pracują w branży od wielu lat. Chętnie doradzimy i służymy fachową pomocą.

Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Dzięki uczciwym cenom oferowanych przez nas towarów oraz fachowej i wysokiej jakości obsłudze zyskaliśmy rzeszę stałych Klientów ale również zjednujemy sobie nowych, którzy doceniają standard świadczonych przez nas usług.
Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzacie nas już tyle lat i zapraszamy do naszego warsztatu przy ulicy Zabobrze 7 w Bolesławcu.